Pozdrawiamy wszystkich Kursantów w Nowym 2018 roku.
Mamy nadzieję, że kolejny rok naszej wspólnej przygody
z językami przyniesie Państwu wiele radości i satysfakcji.

Zespół Be Better Club


Wideo relacja z poprzedniego wieczoru poniżej...

Perła w koronie - wyjątkowy wieczór w KlubieW klimacie Indii który stworzyliśmy dzięki naszej koleżance, mieliśmy szansę zainaugurować sezon podróży egzotycznych w Be Better Club.

Bohaterem pierwszego wieczornego spotkania była Perła Orientu
- z urokliwym Taj Mahal i widokiem na dostojne wody Gangesu.


Wieczór prezentacji w Be Better Club
Dobry pomysł - DołączamyZawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i dlatego kiedy dowiedzieliśmy sie o projekcie Partners in Learning dołączyliśmy z ochotą. Parners in learning jest projektem wspierającym wykorzystanie technologi IT w nauczniu. Projekt wspierany jest przez Microsoft a polega między innymi na tworzeniu środowiska, w którym wasi nauczyciele będą mogli zdobywać nowe kompetencje.

Nasze wspólne święto na 10 - lecie istnienia

W fantastycznej  i absolutnie obcojęzycznej atmosferze
  świętowaliśmy 10 lat Be Better Club.

Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa,  kwiaty a nade wszystko za to, że   moźemy wspólnie tworzyć  miejsce, w którym rozwijanie kompetencji jest celem nadrzędnym,  a jego realizacja sprawia radość i przynosi satysfakcję.

Wszystkim, którzy z przyczyn technicznych nie dotarli na naszą imprezę- kilka ujęć z tego co działo się pamiętnego 13-tego stycznia 2012 w Be Better Club (cdn.).

Barbara Barłóg z zespołem

Nabardziej wzruszające momentyZabawa w najlepsze

 
Pierwsza impreza klubowa tej jesieni już za nami

'To Be or Not To Be' było myślą przewodnią tego wieczoru i dało członkom klubu okazję zgłębienia istoty Be Better Club.

Nowi goście z łatwością przełamali pierwsze lody, gdyż nasze wieczory to zawsze doskonała okazja do bezstresowego praktykowania języków obcych i rozwijającej zabawy.Pyszne smakołyki dostarczone przez naszego partnera - firmę Silva Rerum - sprawiły, że usta bardzo chętnie otwierały się, nie tylko do konsumpcji, ale rownież do komentowania składu, aromatu i smaku wytwornych sałatek
i przepysznego chleba własnego wypieku.

 

Po rozgrzewce wszyscy gotowi byli do realizacji zadania wieczoru, które należało zaprezentować
w finale. Zespoły wynegocjowywały, ich zdaniem,  najistotniejsze elementy prezentacji - dobierały najtrafniejsze słownictwo i najlepszą formułę.


Efekty sami możecie podziwiać na filmie...
Rusza nabór na rok szkolny 2011/12


Jak co roku, za pośrednictwem
naszej strony internetowej serdeczne zapraszamy 'starych' i nowych klubowiczów na zajęcia w nowym roku szkolnym. O tym, że warto inwestować w siebie, nie musimy nikogo przekonywać, warto jednak uważnie przyjrzeć się temu raportowi organizacji OECD.Mamy również informację dla maturzystów zainteresowanych naszą propozycją.
W zeszłym roku pracowaliśmy z doskonałym zespołem i wspólnie osiagneliśmy wspaniały sukces - wszyscy osiągnęli wyniki powyżej 90%.

Teraz przed Wami trudny okres przygotowań, tymbardziej, że ponownie zmienił sie kształt egzaminu maturalnego - trzymamy kciuki i zapraszamy na zajęcia przygotowujące do Nowej Matury.

Kids fun zone

Uruchamiamy nową część serwisu. Jest ona przeznaczona dla najmłodszych uczących się angielskiego. Lato w tym roku nas nie rozpieszcza więc warto wykorzystać ten czas na zabawę i naukę. Pierwsze zadanie to układanka z serii - Alphabet words.

Układanka zawiera hasło, które należy przesłać na nasz adres e-mail. Młodzi językowcy mają szansę wygrać nagrodę niespodziankę.                                              Zobacz zadanie

Zobacz jak się można bawić przy nauce jezyka:


Słuchajcie nas w Radio Planeta FM    Czy poznajecie gości
z naszego klubowego wieczoru???Po przeuroczym wieczorze spędzonym wspólnie z klubowiczmi pozostały już tylko wspomnienia, ale na naszej stronie na Facebooku znajdziecie linki do występów YOUNG@HEART - a tu niespodziewanka - tegoroczny Maltafestiwal przedstawił koncerty tej rewelacyjnej grupy (sprawdź link). Komentarz pojawił się nawet w trzecim programie polskiego radia.

I FEEL GOOD
James Brown

Whoa-oa-oa! I feel good, I knew that I would, now
I feel good, I knew that I would, now
So good, so good, I got you

Whoa! I feel nice, like sugar and spice
I feel nice, like sugar and spice
So nice, so nice, I got you

And we? We felt so good to have you with us!
A nam szalenie miło było gościć was i słuchać waszych wrażeń.

YOUNG@HEART
z perspektywy Be Better Club
Przeczytaj naszą anglojęzyczną relację z wieczoru na
anglojęzycznej wersji naszej strony - patrz link.
 

Doskonała zabawa - 'Językowo taneczny zawrót głowy'

Jak zwykle w klubie koniec karnawału nie mógł się obejść bez mocnego akcentu.Zobacz nasze poprzednie imprezy: http://www.bebetterclub.pl/news.html
Międzynarodowy Rok Młodzieży
Dialog i Wzajemne Zrozumienie
 Członkowie Be Better Club
na Be Beatle Party

8-mego października BBC zaprosił wszystkich członków klubu i ich przyjaciół na klubową imprezę Be Beatle Party, której motywem przewodnim był legendarny zespół the Beatles. Ich jakże porywająca muzyka przeniosła nas w inny wymiar, w którym każdy chciał zaśpiewać ile sił w piersi 'Yestarday' czy 'Girl' i to nie tylko po angielsku.
Nasi klubowi goście
rozwiązywali z ogromnym zaangażowaniem  wszystkie zadania przygotowane przez nasz team i z typowym dla naszych spotkań  humorem bawili się przetwarzaniem beatlesowskich tekstów na inne języki. Pomysły były tyle twórcze ile komiczne, niech żałują wszyscy, których tego wieczoru z nami nie było.
Be Better Club na DWK

W październiku 2010 Be Better Club wziął po raz trzeci udział w Forum
Produktów DWK.

   

   

Dziękujemy za interesujące rozmowy, a zainteresowanych zapraszamy do ich
kontynuacji w naszym klubie .


Be Better Club
 prowadzi szkolenie w Dąbrówce

W ramach wymiany polsko-niemieckiej lektorzy BBC zaprosili uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego im. Dąbrówki na "krótką przygodę z językiem polskim". W ciągu zaledwie 2 godzin młodzież miała możliwość poznania nietradycyjnej metody nauki języka obcego, której podstawą jest wczucie się w autentyczną sytuację komunikowania się, bez jakiejkolwiek znajomości języka obcego i radzenie sobie w tej trudnej sytuacji. Determinacja, otwartość, pomysłowość, konsekwencja i radość dążenia do celu, umożliwiają doskonałe efekty, czego namacalnym przykładem była atmosfera i końcowy wynik naszego krótkiego pokazu.

    


Grupa niemiecka poznała podstawowe polskie zwroty i nie połamała sobie jezyków!
Grupa polska zdobyła praktyczną wiedzę jak można uczyć się jezyków obcych
i jak mozna ich nauczać.

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Be Better Club
w trakcie DNI OTWARTYCH

Cieszymy się, że w bezpośredniej rozmowie z wieloma gośćmi  mogliśmy:

 • odpowiedzieć na Państwa pytania i poznać Państwa potrzeby;
 • zaprezentować naszą metodę, narzędzia
  i materiały;
 • zapoznać ze schematem organizacyjnym
  i zakresem tematycznym odbywających sie
  u nas zajęć
 • przybliżyć atmosferę panującą w
  Be Better Club.

 

Ogromnie cieszy nas, że wielu z Państwa zdecydowało się zostać członkami Be Better Club i rozwijać z nami swoje kompetencje.


Jeśli jeszcze nas Państwo nie znacie, a jesteście  ciekawi,  co wyróżnia naszą ofertę, to zapraszamy na kolejne DNI OTWARTE:
 Będziecie mieć Państwo okazję sprawdzić, jaki koncept kryje się pod nazwą Be Better Club i jak jest on realizowany. Z przyjemnością zaproponujemy Państwu sposób nauki dopasowany do Państwa życzeń.


Prosimy o Państwa potwierdzenie drogą mailową lub elektroniczną.kontaktDziękujemy za interesujące rozmowy w trakcie
Targów Edukacyjnych w Poznaniu.

    

Język angielski Wilda Poznań